עלילות שווא ועבירות מין

עלילות שווא ועבירות מין
עלילות שווא ועבירות מין

 

תחום עבירות המין וההטרדה המינית הינו תחום טעון ורווי מתחים.

כיום, כל אחד מבין כי נקודת הפתיחה המערכתית בעולם המשפט הינה כי המתלוננת דוברת אמת. 

במצב דברים זה, על פערי הכוחות שבין רשויות התביעה לחשוד הבודד "נפתח" הוויכוח העובדתי והמשפטי.

במקביל, התפתחה תופעה מדאיגה של הגשת תלונות שווא ו/או ב"שיטת המצליח", כגון אגב הליך גירושין ו/או "קשר" לא מחייב שלא הסתיים כמצופה ועוד.

ולעיתים, לכל האמור, מתלווה רעש תקשורתי רב לרבות הליכי "שיימינג" ברשתות החברתיות עד כדי כך שהחשוד כבר נשפט ונמצא אשם בכיכר העיר התקשורתית.

במצב דברים זה, החשוד שהינו בחזקת חף מפשע, מוצא את עצמו מתויג כעבריין וזאת אל מול מעגליו החברתיים והתעסוקתיים תוך גרימת נזקים בלתי הפיכים לתא המשפחתי שלו, לנפשו, לבריאותו, לשמו הטוב ולפרנסתו.

 

משרדי, בטיפולי הבלעדי, מתמחה במתן מענה מהיר, יסודי ונמרץ בכל הקשור לאופן ודרך ההתנהלות במצבי משבר חמורים אלו.

 

חשוב להבין כי טיפול מקצועני, יסודי וחכם יכול להוביל לכך שהתיק ייסגר בהקדם! וכי למעשה יתגלה כי עסקינן במתלוננת שאינה דוברת אמת. ויודגש, טיפול מהיר ונכון מונע את הרחבת מעגלי הנזק, כמו גם שהוא מוביל לסגירת התיק הפלילי ו/או להשגת הישגים משמעותיים אחרים.

 

יחד עם זאת, אסור לשכוח כי המאבק המשפטי אינו נגמר רק בעולם המשפט ולעיתים קרובות יש צורך להיעזר בסיוע של אנשי תקשורת, מומחים, חוקרים פרטיים ועוד.

 

כחשוד בפלילים, אני אעזור לך בחירוף נפש, במחויבות מלאה ובזמינות מיידית, מתוך ידיעה כי הינך מצוי בסערה הקשה בחייך. ברגעי המשבר, אני אהיה כאן לצידך ואסייע לך להילחם במערכה. אנחנו נתכונן, נחשוב, ניזום ונגיב למתרחש בכל אחת מן הזירות הרלוונטיות כשמטרת העל הינה סגירת התיק הפלילי, התוצאה הטובה עבורך.

 

דו"ח של איגוד מרכזי הסיוע בנושא תקיפה מינית לשנת 2017 מתאר מציאות לפיה 84% מהתיקים בעבירות מין שטופלו בפרקליטות נסגרים. יחד עם זאת, עדיין מתייחסים אל המתלוננת כאל קורבן עבירה:

 

יש הרבה מה לעשות במצבך וחשוב להגיב ולפעול מהר ובאופן מידתי בכל רגע נתון. הגורמים האמונים ברשויות התביעה נכונים לשמוע ולהקשיב, כמו גם שיודעים להחליט החלטות נכונות ו"אמיצות" כשצריך להורות על סגירת התיק.

הקדם להתקשר אלי שכן ייעוץ מיידי יכול להציל את חייך. ככול שתמתין מרחב ההזדמנויות קטן וסיכוי ההצלחה בהתאם.

עלילות שווא ועבירות מין