תלונה במשטרה כחלק מסכסוך הגירושין

תלונה במשטרה כחלק מסכסוך הגירושין
תלונה במשטרה כחלק מסכסוך הגירושין

כיום, חלק גדול מהתיקים בתחום זה הינם על רקע הליכי פרידה בין בני-זוג.

 

אין זה סוד כי סכסוכי גירושין הינם מלאי אמוציות. בנוסף, בהרבה מקרים אחד הצדדים אף סבור כי הגשת תלונה בגין אלימות תתעל אותו, כמו גם, שתסייע לו להשיג יתרונות כנגד בן הזוג האחר, למשל, הרחקתו מהבית ועוד.

 

מצב דברים זה, מוביל לכך שכמעט ואין סכסוך גירושין בלי טענות לאלימות ו/או לאיום באלימות.

 

משרדי צבר מוניטין רב בכל הקשור לייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתחום האלימות במשפחה (אלמ"ב), תוך שהוא זוכה לאמון רב מצד המשרדים הבכירים ביותר בתחום דיני-האישות.

 

משרדי מקיים קשרי עבודה על בסיס קבוע עם עורכי-דין בכירים בתחום דיני האישות. קשרי עבודה אלו מקנים ללקוחות יתרון משמעותי רב, טיפול מקצועני-ייעודי כבר בשלבים הראשונים של האירוע ובכך גדלים משמעותית הסיכויים לסגירת התיק בהקדם.

 

כורך המציאות הוא כי עורכי-דין אשר מלווים את סכסוך הגירושין מלווים - "בזמן אמת" - אף את האירוע עצמו. אם לא די בכך, התלונה למשטרה מוגשת רק לאחר קבלת אישורם ו/או בעצתם. על-כן, על-פי רוב, לפחות אחד הצדדים יהיה מצויד במכשיר הקלטה במסגרת התנהלותו באירוע.

 

כפי שהתיעוד יכול לשמש נגדך, התיעוד מצידך יכול להצילך ואף להראות אודות המגמתיות בהגשת התלונה.

 

לעיתים, ניתן לבצע בדיקת פוליגרף בכדי לתמוך בגרסתך ו/או להיעזר במומחים נוספים לצורך האמור.

 

חשוב לזכור, היותך זה אשר מגיש את התלונה לא אומרת דבר. בחקירתו, הצד האחר יכול ויטען את ההיפך ו/או טענות אחרות ובכך יהפוך גם אותך לחשוד בפלילים.

 

כחלק מתפיסת העבודה משרדי, ברשותי, מבצע ניתוח יסודי ועמוק כבר בשלבים הראשוניים של הטיפול בלקוח וזאת מתוך ניסיון מוכח כי טיפול נחוש ומקצועי בתחילת הדרך מוביל לסגירת התיק הפלילי בהקדם.

 

משרדי מקפיד מאוד על דיסקרטיות וסודיות הנחוצים מאוד בתחום זה. האמון והמחויבות ללקוח הינם אבסולוטיים.

 

מתוך ניסיון רב אני ממליץ לך בחום להקדים להתייעץ. שיש ספק, אין ספק, ייעוץ מיידי יכול להצילך. אל תמתין לזימונך לחקירה ו/או להגשת התלונה נגדך. עצם מעורבותך באירוע מחייבת ייעוץ מיידי.

 

הייעוץ המיידי יצילך ו/או יגדיל משמעותית את סיכוי הצלחתך בתיק.

תלונה במשטרה כחלק מסכסוך הגירושין