תלונה במשטרה כחלק מסכסוך הגירושין

כיום, חלק גדול מהתיקים בתחום זה הינם על רקע הליכי פרידה בין בני-זוג.

 

אין זה סוד כי סכסוכי גירושין הינם מלאי אמוציות. בנוסף, בהרבה מקרים אחד הצדדים אף סבור כי הגשת תלונה בגין אלימות תתעל אותו, כמו גם, שתסייע לו להשיג יתרונות כנגד בן הזוג האחר, למשל, הרחקתו מהבית ועוד.

 

מצב דברים זה, מוביל לכך שכמעט ואין סכסוך גירושין בלי טענות לאלימות ו/או לאיום באלימות.

 

משרדי צבר מוניטין רב בכל הקשור לייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתחום האלימות במשפחה (אלמ"ב), תוך שהוא זוכה לאמון רב מצד המשרדים הבכירים ביותר בתחום דיני-האישות.

 

משרדי מקיים קשרי עבודה על בסיס קבוע עם עורכי-דין בכירים בתחום דיני האישות. קשרי עבודה אלו מקנים ללקוחות יתרון משמעותי רב, טיפול מקצועני-ייעודי כבר בשלבים הראשונים של האירוע ובכך גדלים משמעותית הסיכויים לסגירת התיק בהקדם.

 

כורך המציאות הוא כי עורכי-דין אשר מלווים את סכסוך הגירושין מלווים - "בזמן אמת" - אף את האירוע עצמו. אם לא די בכך, התלונה למשטרה מוגשת רק לאחר קבלת אישורם ו/או בעצתם. על-כן, על-פי רוב, לפחות אחד הצדדים יהיה מצויד במכשיר הקלטה במסגרת התנהלותו באירוע.

 

כפי שהתיעוד יכול לשמש נגדך, התיעוד מצידך יכול להצילך ואף להראות אודות המגמתיות בהגשת התלונה.

 

לעיתים, ניתן לבצע בדיקת פוליגרף בכדי לתמוך בגרסתך ו/או להיעזר במומחים נוספים לצורך האמור.

 

חשוב לזכור, היותך זה אשר מגיש את התלונה לא אומרת דבר. בחקירתו, הצד האחר יכול ויטען את ההיפך ו/או טענות אחרות ובכך יהפוך גם אותך לחשוד בפלילים.

 

כחלק מתפיסת העבודה משרדי, ברשותי, מבצע ניתוח יסודי ועמוק כבר בשלבים הראשוניים של הטיפול בלקוח וזאת מתוך ניסיון מוכח כי טיפול נחוש ומקצועי בתחילת הדרך מוביל לסגירת התיק הפלילי בהקדם.

 

משרדי מקפיד מאוד על דיסקרטיות וסודיות הנחוצים מאוד בתחום זה. האמון והמחויבות ללקוח הינם אבסולוטיים.

 

מתוך ניסיון רב אני ממליץ לך בחום להקדים להתייעץ. שיש ספק, אין ספק, ייעוץ מיידי יכול להצילך. אל תמתין לזימונך לחקירה ו/או להגשת התלונה נגדך. עצם מעורבותך באירוע מחייבת ייעוץ מיידי.

 

הייעוץ המיידי יצילך ו/או יגדיל משמעותית את סיכוי הצלחתך בתיק.

?הוגש כנגדך כתב-אישום האם יש לך סיכוי

קודם כל התשובה הכי כן ואתה לא לבד, בישראל, נכון ל-2018, משטרת ישראל הגישה 46,704 כתבי-אישום, ולא כולם הסתיימו בהרשעה.

במסגרת כתבה זו אנסה להעניק לך כלים מעשיים לצורך קבלת ההחלטות הנכונות.

1. קח נשימה ותבין שאתה לא צריך לקבל החלטות מהירות ומתוך לחץ. אמת, המצב לא נעים, אי-וודאות מטורפת, חששות, לאן הולכים, איך העניין יסתיים? האם אשב בכלא? מה יגידו הסובבים אותי? להסתיר? לשתף?

2. כן, שתף אדם קרוב שאתה מעריך וסומך על שיקול-דעתו, במצבים מלחיצים ולחוצים חשוב שיהיה לידך אדם נוסף. כך, לרוב, תוכל להימנע מטעויות.

3. כתב-האישום הוא רק "צד אחד למטבע". האמת שלך היא הצד השני ושום דבר לא סגור, לרוב בשלב ההחלטה להגיש את כתב-האישום למדינה אין את כל המידע שיש לך. החיסרון של המדינה הוא היתרון שלך וצריך לדעת היטב איך לנצל אותוו.

4. גם בשלב זה אפשר "לדבר" עם המדינה ולשכנע אותה שהיא טועה. הגשת כתב-האישום היא לא סוף הדרך אלא רק ההתחלה והמדינה יודעת זאת היטב. גם המדינה יודעת שלא יהיה לה קל להוכיח את המתואר בכתב-האישום (העדים עדיין לא נחקרו על דוכן העדים, היא לא יודעת את כל מה שהנאשם יודע ויש לו להציג ועוד) ולכן שווה לה להקשיב לך. 

5. המדינה לא מחזיקה בכל המידע שאתה יודע. חשוב להיות יצירתיים ולנסות למצוא כל פרט שיכול להוכיח את האמת שלך. בכדי לפוצץ בלון מספיקה סיכה קטנה.

6. אל תבזבז זמן יקר ואל תחכה לרגע האחרון. המועד שנקבע לך לדיון נראה רחוק אבל בכדי להכין את הצד שלך הכי טוב רצוי להתחיל לעבוד בלי לחץ. לעיתים ההגעה לחומרים חשובים שיכולים לעזור לך לוקחת זמן

 

לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צור איתי קשר ב - 054-7724545