ליבת המשרד מתמחה בטיפול וייצוג בתחום הפלילי והצווארון הלבן. תחום זה הינו תחום מרתק שמחייב יכולות חשיבה מהירה ותכנון מקצועני וארוך טווח החל משלב הזימון לחקירה.

ככלל עבירות בתחום הצווארון הלבן כוללות מנעד רחב של עבירות.

נהוג לכלול בתחום עבירות הצווארון הלבן עבירות על חוקי המיסים, עבירות ניירות ערך, עבירות הלבנת הון, עבירות שוחד ומרמה ועוד עבירות כלכליות אחרות. ואולם, ניתן לכלול בתחום גם עבירות פליליות "קלאסיות", למשל, אלו אשר מבוצעות על ידי נושאי משרה בכירים ו/או אגב ניצול משרתם, כגון פרשת קצב, רמון,גונן שגב ועוד.

בפועל, גם הפשיעה הקלאסית, אשר זקוקה למקורות מימון, עושה שימוש בפשיעה הכלכלית וכך למעשה מטשטש הקו המפריד שבין הפשיעה הקלאסית אל מול "הלבנה".

על-כן, הדגש מבחינת משרדי היינו ייצוג חשודים/נאשמים נורמטיביים, לרוב, כאלו אשר זו הסתבכותם הראשונה עם החוק.

חשוב לזכור ולהבין כי מלאכת הייצוג של מי שזו הסתבכותו הראשונה עם החוק קשה שבעתיים ומאתגרת עשרות מונים על פני ייצוגו של מי אשר בקיא ומכיר את התחום הפלילי.

משרדי מחזיק במומחיות ייחודית לטיפול מורכב, רב זירתי ובסטנדרט המקצועני מחמיר למי אשר נחשד ו/או הואשם בביצוע עבירות אלו.

במסגרת השירות שמשרדי מעניק, במידת הצורך, לקוחות המשרד זוכים לקבל ליווי וייעוץ ייעודי על-ידי מיטב המומחים במדינת-ישראל! לרבות כלכלנים, אנשי שוק-ההון, רופאים, רואי – חשבון, אנשי מחשבים, בודקי פוליגרף, כימאים, אנשי אקדמיה ועוד.

חשוב לדעת כי כלל הפונים למשרדי הינם אנשים נורמטיביים אשר לראשונה בחייהם נמצאים במצוקה קשה, סערת נפש, חווים בושה, חוסר אונים ובעיקר חוסר וודאות בדיוק כפי שאת/ה חווה.

משרדי לעולם אבל לעולם לא יפסיק לתמוך ולעזור לך!

המקצוענות הינה ערך עליון אבל מעליה ישנם ערכים חשובים יותר והם: "היה אדם ובן-אדם" לפני הכול.

אני מתחייב למפות עבורך בהגינות ובמקצועיות את מצבך ולאחר-מכן תרגיש/י יציב/ה ובטוח/ה להבין, כמו גם לקבל החלטות נכונות אשר יכולות להציל את חייך!

באם נקלעת לצרה ו/או הינך מתלבט/ת באם נחוץ בכלל להתייעץ בעורך-דין פנה/י אלי בהקדם ולא תתחרט/י!

ייצוג עילית בתחום הפלילי והצווארון הלבן

?הוגש כנגדך כתב-אישום האם יש לך סיכוי

קודם כל התשובה הכי כן ואתה לא לבד, בישראל, נכון ל-2018, משטרת ישראל הגישה 46,704 כתבי-אישום, ולא כולם הסתיימו בהרשעה.

במסגרת כתבה זו אנסה להעניק לך כלים מעשיים לצורך קבלת ההחלטות הנכונות.

1. קח נשימה ותבין שאתה לא צריך לקבל החלטות מהירות ומתוך לחץ. אמת, המצב לא נעים, אי-וודאות מטורפת, חששות, לאן הולכים, איך העניין יסתיים? האם אשב בכלא? מה יגידו הסובבים אותי? להסתיר? לשתף?

2. כן, שתף אדם קרוב שאתה מעריך וסומך על שיקול-דעתו, במצבים מלחיצים ולחוצים חשוב שיהיה לידך אדם נוסף. כך, לרוב, תוכל להימנע מטעויות.

3. כתב-האישום הוא רק "צד אחד למטבע". האמת שלך היא הצד השני ושום דבר לא סגור, לרוב בשלב ההחלטה להגיש את כתב-האישום למדינה אין את כל המידע שיש לך. החיסרון של המדינה הוא היתרון שלך וצריך לדעת היטב איך לנצל אותוו.

4. גם בשלב זה אפשר "לדבר" עם המדינה ולשכנע אותה שהיא טועה. הגשת כתב-האישום היא לא סוף הדרך אלא רק ההתחלה והמדינה יודעת זאת היטב. גם המדינה יודעת שלא יהיה לה קל להוכיח את המתואר בכתב-האישום (העדים עדיין לא נחקרו על דוכן העדים, היא לא יודעת את כל מה שהנאשם יודע ויש לו להציג ועוד) ולכן שווה לה להקשיב לך. 

5. המדינה לא מחזיקה בכל המידע שאתה יודע. חשוב להיות יצירתיים ולנסות למצוא כל פרט שיכול להוכיח את האמת שלך. בכדי לפוצץ בלון מספיקה סיכה קטנה.

6. אל תבזבז זמן יקר ואל תחכה לרגע האחרון. המועד שנקבע לך לדיון נראה רחוק אבל בכדי להכין את הצד שלך הכי טוב רצוי להתחיל לעבוד בלי לחץ. לעיתים ההגעה לחומרים חשובים שיכולים לעזור לך לוקחת זמן

 

לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צור איתי קשר ב - 054-7724545