עבירה ראשונה וסמים

אמת, כמעט כולם השתמשו ו/או משתמשים בסמים, הכוונה בעיקר ל"סמים קלים".

 

אמת, יש שטוענים בנחרצות כי סיגריה רגילה מזיקה יותר מג'וינט.

 

אמת, קיים קונצנזוס ציבורי לפיו אין לקטלג כעבריין מי שמעשן ג'ויינט.

 

אמת, קיימת נטייה רבה יותר שלא להפליל את מי שנתפס לראשונה משתמש בסמים קלים.

 

ועדיין, השימוש הקבוע בסמים לרבות קלים אסור במדינת-ישראל.

 

משרדי, צבר ניסיון רב, הצלחות רבות,  ובקיאות איכותית בתחום עבירות הסמים. כחלק מנוהל הטיפול בעבירות אלו, משרדי מקיים בדיקות מומחים לשקילת הסם, לבדיקת איכותו, לבחינת פוטנציאל הגידול ו/או השימוש שלו ו/או לגבי סך החומר השמיש ו/או הפעיל ו/או "תוצרת" ועוד.

 

משרדי, מטפל בעבירות סמים באופן יסודי ומוקפד תוך בחינת הפרטים הקטנים עד תום. חשוב לזכור כי כל פרט קטן יכול להפוך לדרמטי בהמשך. כך למשל, חוקיות החיפוש וקבילות הסם שנתפס יכולה להיות במחלוקת במידה ומצליחים לגלות פגמים בחיפוש.

 

אין ולא יכול להיות ספק, ייעוץ מיידי, התייחסות מקצוענית וחשיבה יצירתית מובילים להצלחה מובטחת.

 

במידה והינך חושש מחקירת משטרה צור עימי קשר באופן מיידי. תשומת ליבך כי בתחום זה המשטרה מפעילה מודיעים מסוגים שונים וכי למעשה החבר ו/או השכן ו/או הטכנאי ו/או ספק הציוד יכולים להיות מקורות משטרתיים.

 

ייצוג איכותי בתחום זה מחייב הקפדה ויסודיות, אל תוותר על סיכוי ההצלחה שלך ואל תשמע ליועצים כאלו ואחרים. טיפול מיידי ונכון יציל את חייך וישפיע רבות על עתידך!!!

?הוגש כנגדך כתב-אישום האם יש לך סיכוי

קודם כל התשובה הכי כן ואתה לא לבד, בישראל, נכון ל-2018, משטרת ישראל הגישה 46,704 כתבי-אישום, ולא כולם הסתיימו בהרשעה.

במסגרת כתבה זו אנסה להעניק לך כלים מעשיים לצורך קבלת ההחלטות הנכונות.

1. קח נשימה ותבין שאתה לא צריך לקבל החלטות מהירות ומתוך לחץ. אמת, המצב לא נעים, אי-וודאות מטורפת, חששות, לאן הולכים, איך העניין יסתיים? האם אשב בכלא? מה יגידו הסובבים אותי? להסתיר? לשתף?

2. כן, שתף אדם קרוב שאתה מעריך וסומך על שיקול-דעתו, במצבים מלחיצים ולחוצים חשוב שיהיה לידך אדם נוסף. כך, לרוב, תוכל להימנע מטעויות.

3. כתב-האישום הוא רק "צד אחד למטבע". האמת שלך היא הצד השני ושום דבר לא סגור, לרוב בשלב ההחלטה להגיש את כתב-האישום למדינה אין את כל המידע שיש לך. החיסרון של המדינה הוא היתרון שלך וצריך לדעת היטב איך לנצל אותוו.

4. גם בשלב זה אפשר "לדבר" עם המדינה ולשכנע אותה שהיא טועה. הגשת כתב-האישום היא לא סוף הדרך אלא רק ההתחלה והמדינה יודעת זאת היטב. גם המדינה יודעת שלא יהיה לה קל להוכיח את המתואר בכתב-האישום (העדים עדיין לא נחקרו על דוכן העדים, היא לא יודעת את כל מה שהנאשם יודע ויש לו להציג ועוד) ולכן שווה לה להקשיב לך. 

5. המדינה לא מחזיקה בכל המידע שאתה יודע. חשוב להיות יצירתיים ולנסות למצוא כל פרט שיכול להוכיח את האמת שלך. בכדי לפוצץ בלון מספיקה סיכה קטנה.

6. אל תבזבז זמן יקר ואל תחכה לרגע האחרון. המועד שנקבע לך לדיון נראה רחוק אבל בכדי להכין את הצד שלך הכי טוב רצוי להתחיל לעבוד בלי לחץ. לעיתים ההגעה לחומרים חשובים שיכולים לעזור לך לוקחת זמן

 

לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צור איתי קשר ב - 054-7724545