ייצוג עלית בתחום פליליוצווארון לבן
ייצוג עלית בתחום פליליוצווארון לבן

 

 

 

ליבת המשרד מתמחה בטיפול וייצוג בתחום הפלילי והצווארון הלבן. תחום זה הינו תחום מרתק שמחייב יכולות חשיבה מהירה ותכנון מקצועני וארוך טווח החל משלב הזימון לחקירה.

ככלל עבירות בתחום הצווארון הלבן כוללות מנעד רחב של עבירות.

נהוג לכלול בתחום עבירות הצווארון הלבן עבירות על חוקי המיסים, עבירות ניירות ערך, עבירות הלבנת הון, עבירות שוחד ומרמה ועוד עבירות כלכליות אחרות. ואולם, ניתן לכלול בתחום גם עבירות פליליות "קלאסיות", למשל, אלו אשר מבוצעות על ידי נושאי משרה בכירים ו/או אגב ניצול משרתם, כגון פרשת קצב, רמון,גונן שגב ועוד.

בפועל, גם הפשיעה הקלאסית, אשר זקוקה למקורות מימון, עושה שימוש בפשיעה הכלכלית וכך למעשה מטשטש הקו המפריד שבין הפשיעה הקלאסית אל מול "הלבנה".

על-כן, הדגש מבחינת משרדי היינו ייצוג חשודים/נאשמים נורמטיביים, לרוב, כאלו אשר זו הסתבכותם הראשונה עם החוק.

חשוב לזכור ולהבין כי מלאכת הייצוג של מי שזו הסתבכותו הראשונה עם החוק קשה שבעתיים ומאתגרת עשרות מונים על פני ייצוגו של מי אשר בקיא ומכיר את התחום הפלילי.

משרדי מחזיק במומחיות ייחודית לטיפול מורכב, רב זירתי ובסטנדרט המקצועני מחמיר למי אשר נחשד ו/או הואשם בביצוע עבירות אלו.

במסגרת השירות שמשרדי מעניק, במידת הצורך, לקוחות המשרד זוכים לקבל ליווי וייעוץ ייעודי על-ידי מיטב המומחים במדינת-ישראל! לרבות כלכלנים, אנשי שוק-ההון, רופאים, רואי – חשבון, אנשי מחשבים, בודקי פוליגרף, כימאים, אנשי אקדמיה ועוד.

חשוב לדעת כי כלל הפונים למשרדי הינם אנשים נורמטיביים אשר לראשונה בחייהם נמצאים במצוקה קשה, סערת נפש, חווים בושה, חוסר אונים ובעיקר חוסר וודאות בדיוק כפי שאת/ה חווה.

משרדי לעולם אבל לעולם לא יפסיק לתמוך ולעזור לך!

המקצוענות הינה ערך עליון אבל מעליה ישנם ערכים חשובים יותר והם: "היה אדם ובן-אדם" לפני הכול.

אני מתחייב למפות עבורך בהגינות ובמקצועיות את מצבך ולאחר-מכן תרגיש/י יציב/ה ובטוח/ה להבין, כמו גם לקבל החלטות נכונות אשר יכולות להציל את חייך!

באם נקלעת לצרה ו/או הינך מתלבט/ת באם נחוץ בכלל להתייעץ בעורך-דין פנה/י אלי בהקדם ולא תתחרט/י!

ייצוג עילית בתחום הפלילי והצווארון הלבן