הכנה לחקירה

 הכנה לחקירה

 

אין ולא יכול להיות דבר חשוב יותר מהכנה נכונה, יסודית ומוקפדת לקראת חקירת משטרה ו/או רשות חוקרת אחרת, כגון, רשות ניירות ערך, מס הכנסה, מס ערך מוסף ועוד.

ככול שמקדימים להתכונן כך מגדילים משמעותית את סיכוי ההצלחה לסגירתו המוקדמת של התיק.

עצת הברזל הינה כשיש ספק כי הינך עתיד להיות מוזמן לחקירה, פעל באופן מידי והתייעץ עם עורך-דין פלילי אשר בקיא ומבין בתחום, כזה אשר יודע ויכול לראות את מלוא פוטנציאל החשיפה שלך, ולא רק את זה שאתה חושד לגביו.

 

אחד מתפקידיו הבסיסיים של עורך-הדין אשר מכין אותך לקראת החקירה הינו לימוד יסודי של הזירה העובדתית והמשפטית עימה הינך מתמודד.

זכור היטב כי הכנה מקיפה ויסודית תעזור לך לעמוד בלחצים אשר יופעלו עליך במסגרת החקירה.

הכנה מקיפה ויסודית אף תאפשר לך לשלוט בנרטיב החקירה ואף להיות זה שמוביל אותה, מהותית.

משרדי מתמחה בהכנה מקצוענית על הצד המחמיר לקראת חקירת המשטרה וזאת תוך שקילת כל התרחישים, הצגת מלוא הזוויות ומציאת כל הבקיעים בגרסתך. רק ורק כך תוכל להבין מהם היתרונות ומהם החסרונות במצבך וכיצד ניתן להתמודד עימם נכון.

 

בכל מקרה, במידה ולא הצלחת להתכונן לחקירה מבעוד מועד המתן לעורך-דינך ואל תדבר עם איש עד שיתאפשר לך לממש את זכותך להיוועץ בעורך-דין. ויודגש, השימוש בזכות השתיקה עד לקיומו של מפגש עם עורך-דינך לא יזיק לך בדבר. לעומת זאת, הנזקים אשר יגרמו לך במידה ותדבר בטרם ההיוועצות עם עורך-דינך הינם בלתי הפיכים. שים לב שאינך מדבר על עניינך עם איש, אפילו לא באופן בלתי פורמלי ואפילו לא עם המוכר בקיוסק או המנקה בשירותים.

עשה ככול יכולתך בכדי להיוועץ עימי לפני הגעתך לרשות החוקרת, עשה זאת מוקדם ככול הניתן,

אני זמין 24 שעות ואל תהסס! מניסיון רב אני אומר באופן חד-משמעי כי הייעוץ הזה יציל אותך!